ارسال پیام مستقیم برای مدیر سایت

Waiting در حال انجام عملیات...
info@shahroodpress.com
off

عضویت سریع در خبرنامه

Waiting در حال انجام عملیات...

شاهرود پرس

Shahrood Press

شاهرود پرس


نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم شاهرود با تقدیم بیش از هزار شهید، سهم بزرگی در پیروزی انقلاب اسلامی ودفاع مقدس دارند.


دکتراحمدرضا دستغیب روز چهارشنیه در همایش ملی مبارزه بااستکبارجهانی در جمع دانش آموزان شاهرود، افزود:رویارویی استکبار با انقلاب اسلامی تغییر یافته و با شمایل جدید و با استفاده از شیوه های مختلف این کار را انجام می دهد.


وی افزود: آمریکا همه توان خود را برای براندازی نظام اسلامی بکار گرفته و همه امکانات هم پیمانان خود راهم به خدمت گرفته است.
دستغیب با بیان اینکه، حق وباطل در دنیای امروز روبروی هم قرار دارند، افزود: جبهه حق به رهبری ایران و جبهه باطل هم به رهبری آمریکا می باشد.
وی تاکید کرد: تازمانیکه خوی استکباری غرب به خصوص آمریکا ادامه داشته باشد، این تقابل هم ادامه دارد ، ضمن اینکه وعده الهی پیروزی حق بر باطل است.


وی با اشاره به اینکه دست یابی به این وعده الهی بدون شناخت ،نقشه راه ،و دشمن شناسی امکان پذیر نیست، اضافه کرد: برای عبور از این شرایط باید گوش به فرمان رهبری داشته و ازتدابیر و رهنمود های ایشان پیروی کنیم.
دستغیب گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی در مسیر و راه امام خمینی گام برداشته و نظام اسلامی را از بحران های زیادی به سلامت عبورداده است.


وی افزود: در ایران اسلامی هیچگاه مخالفت با آمریکا و نشان دادن چهره آشکار دشمن فراموش نخواهدشد و شعار مرگ برآمریکا نیز تا زمانی که این دولت به شیوه استکباری عمل می کند، ادامه خواهد داشت.
وی غفلت و بی تفاوتی را یکی از راههای نفوذ دشمنان خواند و گفت: هوشیاری و اطاعت از ولی فقیه برای پیروزی و تحقق وعده الهی ضروری است.
نماینده مردم شیراز ، دفاع ازدمکراسی و حقوق بشر را ترفند آمریکا دانست و گفت: آمریکا منشا تروریسم و خشونت و حامی حکومت های مستبد منطقه خلیج فارس می باشد.
در پایان این همایش قطعنامه سراسری روز ملی مبارزه با استکبار قرائت شد که با فریاد الله اکبر - خامنه ای رهبر حاضران مورد تایید قرار گرفت.ایرنا

| نوشته خبر نگار | تاریخ ثبت 1394/08/13 - 13:25 | گروه آگهی | آخرین ویرایش 1394/08/13 - 13:29 | 0 نظر | 2658 بازدید |
0 نظر
آخرین نظر: ندارد
نظر شما
نام
*
رایانامه
*
توضیح
*
 
 
Waiting در حال انجام عملیات...
نماینده مردم شیراز: مردم شاهرود سهم بزرگی در انقلاب اسلامی دارند + عکس راهپیمایی 13 آبان