ارسال پیام مستقیم برای مدیر سایت

Waiting در حال انجام عملیات...
info@shahroodpress.com
off

عضویت سریع در خبرنامه

Waiting در حال انجام عملیات...

شاهرود پرس

Shahrood Press

شاهرود پرس


فرمانده سپاه ناحیه شاهرود با بیان اینکه باید حجاب و عفاف در جامعه مورد توجه جدی همگان قرار گیرد، گفت: زدودن حیا و عفاف در اجتماع از توطئه های شوم استکبار جهانی است.


سرهنگ حمید دامغانی به مناسبت روز عفاف و حجاب با بیان اینکه دین اسلام بر مقوله حجاب تاکید دارد، اظهار کرد: در قرآن آیات فراوانی در خصوص رعایت حجاب و عفاف وجود دارد.

وی افزود: حجاب و عفاف در جامعه سبب حفظ حرمت ها و رعایت ارزش های متعالی انسانی و الهی است و سبب می شود، جامعه دارای غنای فرهنگی الهی و انسانی شود.

فرمانده سپاه شاهرود با بیان اینکه حجاب مصونیت است، نه محدودیت یادآور شد: حجاب برای همه آحاد جامعه چه زن و چه مرد و در تمام شئون فردی و اجتماعی امری لازم و ضروری و سبب اعتلای شخصیت فردی و اجتماعی می شود.

وی با تاکید بر اینکه باید حجاب و عفاف در جامعه مورد توجه جدی همگان قرار گیرد، بیان کرد: مسئولان در هر جایگاهی که هستند در خصوص موضوع حجاب و عفاف حساس باشند؛ چرا که دین ما این حساسیت را دارد و ما نیز باید اینگونه باشیم.

دامغانی با اشاره به تهاجم فرهنگی دشمنان یادآور شد: امروز دشمن با ابزار رسانه ای خود تمام هدفش مبارزه با حجاب و عفاف است؛ چرا که به خوبی می داند اگر حیا و عفت در جامعه نباشد دیگر آن جامعه چیزی برای از دست دادن ندارد و راحت تسلیم خواهد شد.

وی با تاکید بر ترویج فرهنگ حجاب و عفاف عنوان کرد: اسلام دین رحمت و مهربانی و تعالی و رشد افراد است و حجاب و عفاف ما نیز سبب اعتلای این موضوع است و اسلام بر آن تاکید و شیاطین که امروز استکبار هستند با آن مخالفند؛ چرا که می خواهند به مقاصد شوم خود برسند.ایرنا

| نوشته خبر نگار | تاریخ ثبت 1394/04/22 - 08:06 | گروه آگهی | آخرین ویرایش 1394/04/22 - 08:06 | 0 نظر | 2839 بازدید |
0 نظر
آخرین نظر: ندارد
نظر شما
نام
*
رایانامه
*
توضیح
*
 
 
Waiting در حال انجام عملیات...
فرمانده سپاه شاهرود: زدودن حیا و عفاف در جامعه توطئه استکبار است