ارسال پیام مستقیم برای مدیر سایت

Waiting در حال انجام عملیات...
info@shahroodpress.com
off

عضویت سریع در خبرنامه

Waiting در حال انجام عملیات...

شاهرود پرس

Shahrood Press

شاهرود پرس

شاهرود پرس: این روزها سریال بانوی عمارت از شبکه 3 سیما در حال پخش شدن است.

سید امیررضا حسینی نژاد


 سریالی فاخر در نوع خود و البته متفاوت با ژانری عشقی تاریخی که در سالهای اخیر نمونه آنرا کمتری دیده بودیم.

سریالی به کارگردانی عزیزالله حمید نژاد و تهیه کنندگی مجید مولایی مردی شاهرودی الاصل که سالهای سال است در عرصه تهیه کنندگی فعالیت می کند.

مجید مولایی تهیه کننده قدیمی سینما و تلویزیون ایران است. از مهم‌ترین آثار مجید مولایی می‌توان به فعالیت در سریال نابرده رنج، سریال دست بالای دست و سریال مهمانخانه‌ای در برف اشاره کرد .

مجید مولایی کار حرفه‌ای خود را از تلویزیون آغاز کرد و سال ۱۳۷۴ در سریال نبردی دیگر به کارگردانی عبدالله باکیده به عنوان تهیه کننده فعالیت داشته است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند سریال نابرده رنج، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای مجید مولایی محسوب می‌شود، مخصوصا همکاری با هنرمندان باتجربه‌ای همچون اکبر سنگی، شاهد احمدلو، حسین خانی‌بیک و منوچهر حامدی توانایی‌های حرفه‌ای او را ارتقا بخشید.

مجید مولایی در سال ۱۳۸۸ دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در تولید اثر مهمی حضور داشته است. اثر مهم مجید مولایی در این سال، فعالیت در سریال نابرده رنج به کارگردانی علیرضا بذرافشان محسوب می‌شود.

بهر حال فعالیت سینمایی و تلویزیونی مجید مولایی از او فردی شناخته شده در عرصه هنر ساخته است و ما امروز افتخار می کنیم که فرزندی از شاهرود در این عرصه آثار ماندگاری را از خود بر جای گذاشته است. 

حسن سرچاهی هنرمند دیگر شهرمان که سالها در عرصه تاتر استخوان خرد کرده نیز یکی از نقش های اصلی سریال بانوی عمارت را بازی می کند.

اما در فازی دیگر داود میرباقری نویسنده و کارگردان شناخته شده شاهرودی در عرصه سینما در حال مقدمه چینی برای ساخت سریال سلمان فارسی است .

داوود میرباقری کارگردان سریال سلمان فارسی به پژوهش‌های عمیق و دقیق در زمینه نوشتن سناریو و همچنین جغرافیای تولید سریال اشاره می کند و می گوید: در حوزه اطلاعات و پژوهش‌های علمی سریال سلمان فارسی، کار جامع و کاملی در همه زمینه‌ها اعم از متن، لوکیشن، طراحی لباس و... صورت گرفته است و امیدواریم نتیجه این کارها، در مسیر آینده کارهای تلویزیون اثرگذار باشد.

میرباقری باعث فخر شهرستان شاهرود است و جامعه هنری برای همیشه به آثار او احترام می گذارد. 

در عرصه ای دیگرمهدی شاه حسینی مرد دست راست رامبد جوان در خندوانه یکی از پربیننده ترین برنامه های سیما هنرنمایی می کند.

شاه حسینی مدیر صحنه برنامه خندوانه و مرد همیشه در صحنه حاضر این برنامه است که مردم در سری جدید خندوانه بیشتر او را روی آنتن می بینند.

بهر حال ضمن آرزوی موفقیت برای همه هنرمندان شاهرودی فعال در عرصه های هنری امیدواریم استعدادهای فراوان این خطه از ایران بیشتر شناسایی و حمایت شود تا شاهد شکوفایی بیشتر این استعدادها و در نهایت اعتلای نام شهرستان شاهرود باشیم.

| نوشته خبر نگار | تاریخ ثبت 1397/09/08 - 21:55 | گروه مقالات | آخرین ویرایش 1397/09/17 - 08:15 | 0 نظر | 1485 بازدید |
0 نظر
آخرین نظر: ندارد
نظر شما
نام
*
رایانامه
*
توضیح
*
 
 
Waiting در حال انجام عملیات...
📝 به بهانه پخش سریال بانوی عمارت : جولان هنرمندان شاهرودی در عرصه هنر سینما و تلویزیون