ارسال پیام مستقیم برای مدیر سایت

Waiting در حال انجام عملیات...
info@shahroodpress.com
off

عضویت سریع در خبرنامه

Waiting در حال انجام عملیات...

شاهرود پرس

Shahrood Press

شاهرود پرس

شاهرود پرس: سرمربی پرتغالی تیم ملی در حالی تهران را ترک کرد که هیچ قراردادی با فدراسیون فوتبال منعقد نکرده است و این، گمانه‌زنی‌ها در مورد آینده مرد چشم‌آبی بیشتر کرده است.


کارلوس کی‌روش که بدون قرارداد در بازی با ازبکستان روی نیمکت نشسته و تیم ملی را هدایت می‌کرد بدون هیچ قرارداد و مصاحبه‌ای بی سر و صدا تهران را ترک کرد تا این سؤال در ذهن هواداران ایجاد شود که عاقبت سرمربی پرتغالی با تیم ملی چه می‌شود؟

ابهامات در مورد کی‌روش در حالی بیشتر شده که وی با ارائه برنامه‌ای به فدراسیون فوتبال خواستار اجرایی شدن این برنامه‌ها شده بود، اما به دلیل شرایط ارزی و مشکلات اقتصادی تاکنون قراردادی بین کی‌روش و فدراسیون‌نشینان امضا نشده است.

با این وصف به نظر می‌رسد همکاری کارلوس با فدراسیون تبدیل به کلاف سردرگم شده که فعلاً این گره باز نشده و هر روز هم بر تعداد این گره کور افزوده می‌شود و این در شرایطی است که تقریباً سه ماه و نیم دیگر تا آغاز رقابت‌های جام ملت‌های آسیا زمان باقی است و تیم‌های مدعی قهرمانی این مسابقات در حال آماده‌سازی و برگزاری بازی تدارکاتی برای تیم خود هستند، اما تیم ملی کشورمان بعد از جام جهانی تنها یک بازی تدارکاتی انجام داده با سه روز تمرین نصفه و نیمه.

موضوع وقتی جدی‌تر می‌شود که مردم به کمتر از قهرمانی در جام ملت‌های آسیا رضایت نمی‌دهند، آیا تیم مدعی قهرمانی در آسیا با مربی بدون قرارداد کار می‌کند و منتظر اما و اگرها می‌ماند تا با لطف فلان مسئول پول به دست فدراسیون برسد و آنها نیز قرارداد کی‌روش را پیش‌رویش بگذارند.

فوتبال جای شانس و اما و اگرها نیست و کشورها با جدیت در حال رشد هستند و تیم‌های مختلف برای ثانیه به ثانیه تیم‌های ملی‌شان برنامه دارند، اما ما همچنان در حال فرصت‌سوزی هستیم و چشم به لطف مسئولان برای حل مشکلات اقتصادی و تأمین بودجه قرارداد کیروش، در حالی که باید پیش از جام جهانی قرارداد این سرمربی پرتغالی تیم ملی نهایی می‌شد تا وی بدون دغدغه به اجرای برنامه‌های خود بپردازد.

اما در صورتی که قصدتان عدم همکاری با سرمربی پرتغالی تیم ملی است، باید تکلیف این مربی روشن و هرچه سریع‌تر سرمربی جدید معرفی شود تا در جام ملت‌های آسیا حسرت این روهای خود را نخوریم.آنا

| نوشته خبر نگار | تاریخ ثبت 1397/06/26 - 14:06 | گروه خبر | آخرین ویرایش 1397/06/26 - 14:06 | 0 نظر | 445 بازدید |
0 نظر
آخرین نظر: ندارد
نظر شما
نام
*
رایانامه
*
توضیح
*
 
 
Waiting در حال انجام عملیات...
✅ پایان کار مرد چشم آبی با تیم ملی؟