ارسال پیام مستقیم برای مدیر سایت

Waiting در حال انجام عملیات...
info@shahroodpress.com
off

عضویت سریع در خبرنامه

Waiting در حال انجام عملیات...

شاهرود پرس

Shahrood Press

شاهرود پرس

 شاهرود پرس : دكتر کاظم جلالی در نشستی با نخبگان شاهرودی در سالن جلسات ذوب‌آهن این شاهرود اظهار داشت: در این راستا قراردادی با شرکت ذوب‌آهن اصفهان منعقدشده است.

به گزارش شاهرود پرس نماينده مردم شاهرود و ميامي در مجلس با اشاره به اینکه صنعت نورد آهن، هم‌اکنون در شاهرود وجود دارد افزود: با تمهیدات اندیشیده شده صنعت کک و ذوب را نیز در شاهرود خواهیم داشت و بدین ترتیب به یک‌قطب فولادی تبدیل می‌شویم.


افزایش بودجه دانشگاه صنعتی شاهرود

رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی از افزایش بودجه دانشگاه صنعتی شاهرود خبر داد.

دكتر جلالی بابیان اینکه بودجه دانشگاه صنعتی شاهرود در سال گذشته، 370 میلیارد ریال بود تصریح کرد: این مبلغ به 940 میلیارد ریال افزایش‌ یافته است.

وی بابیان اینکه این مهم بر اساس قانون صورت گرفته است خاطرنشان کرد: علت این امر نیز عملکرد دولت مبنی بر قانون برنامه ششم توسعه است.

نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: بر اساس این قانون، بودجه دانشگاه‌ها بر اساس سرانه دانشجویی تعیین می‌شود.

تخصصی شدن کلینیک تأمین اجتماعی، نیازمند حمایت ویژه است

نماینده شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اتمام ساخت ساختمان کلینیک فوق تخصصی تأمین اجتماعی شاهرود بیان کرد: متأسفانه این کلینیک به لحاظ تجهیزات و امکانات و تخصصی شدن، دچار مشکلاتی است.

دكتر جلالی خاطرنشان کرد: 51 هزار مراجع در یک ماه، در صف انتظار هستند و باید حمایت ویژه‌ای برای تخصصی شدن این مرکز شود.

وی از افزایش دو رشته داخلی و روان‌پزشکی، برای دانشگاه علوم پزشکی، اخذ موافقت پارک علمی و تحقیقاتی بهداشت و درمان و انجام مذاکرات با شرکتی در فرانسه و مطالعه بر زیرساخت‌های پتاس و نیز انعقاد قرارداد با شرکت چینی برای کک، خبر داد.

نماینده مردم شهرستان‌های شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به سفر مقام معظم رهبری به شهرستان شاهرود، 17 دقیقه سخنرانی ایشان در وصف شاهرود و پتانسیل‌های این شهرستان را مدال افتخار شاهرود تلقی کرد.

دكتر جلالی، علما و عرفا، دانشگاه و حوزه علمیه، مهد عرفان، شعرا، مناطق طبیعی نظیر جنگل ابر، کویر و ماسوله کویر و مواردی دیگر را ازجمله ظرفیت‌های  شاهرود عنوان کرد.


رييس مركز پژوهش هاي مجلس، بابیان اینکه کارگران ذوب‌آهن مظلوم واقع‌شده‌اند، با اشاره به تعویق پرداخت دستمزد آنها، پیگیری آن را خواستار شد.

| نوشته خبر نگار | تاریخ ثبت 1393/12/25 - 09:25 | گروه آگهی | آخرین ویرایش 1393/12/25 - 10:10 | 0 نظر | 2880 بازدید |
0 نظر
آخرین نظر: ندارد
نظر شما
نام
*
رایانامه
*
توضیح
*
 
 
Waiting در حال انجام عملیات...
دكتر جلالي در گفتگو با خبرگزاري تسنيم: شاهرود قطب فولاد کشور می‌شود