ارسال پیام مستقیم برای مدیر سایت

Waiting در حال انجام عملیات...
info@shahroodpress.com
off

عضویت سریع در خبرنامه

Waiting در حال انجام عملیات...

شاهرود پرس

Shahrood Press

شاهرود پرس
توجه به اخلاق،زير ساخت آموزه هاي ديني و معرفتي دين مبين اسلام است كه توسعه و پيشرفت زندگي و تعالي روحي و معنوي آدمي در محور آن شكل مي گيرد.

سرور و سالار شهيدان نيز در راهبردهاي زندگي به ما تاكيد كرده اند :«با مردم آنچنان رفتار كن كه دوست داري آنها با تو رفتار كنند».

قانون نيز بر پايه اخلاق شكل مي گيرد و مروج و مدافع اخلاق مداري است . قانون ،مدار حركت و حريم حضور و سكوت ما را در جامعه مشخص و نمايان مي سازد و در واقع مي توان گفت به نظم و انضباطي مي انجامد كه جامعه بشري به آن نياز مبرم دارد.

اينك درآستانه سال 1394 و نوروز فاطمي ، نيروي انتظامي به عنوان خادم ملت و پاسدار حريم ولايت و امنيت با شعار: آسودگي و ايمني بيشتر با التزام به اخلاق ؛ قانون و نظم عمومي عاشقانه مسئوليت خطير خود را به دوش مي كشد تا شهروندان مؤمن و پرهيزگار روزهاي خوب و سرشار از خاطرات نو را در نوروز 1394 سپري كنند.

پليس خراسان رضوي مهر افتخار خدمت به زائران و مجاوران بارگاه ملكوتي ثامن الحجج آقا علي ابن موسي الرضا(ع) را بر سينه خود دارد و مي كوشد تا با خدمات انتظامي، اقدامات تاميني و كنترلي و همچنين خدمات اجتماعي و فرهنگي به وظيفه خود عمل كرده و خادم شايسته اي در جوار بارگاه ملكوتي ثامن الحجج آقا علي ابن موسي الرضا(ع) باشد.

خوشبختانه در سالي كه گذشت توانستيم اقدامات موثر و شاخص در حوزه فرهنگي و اجتماعي به شهروندان عزيز ارائه دهيم كه از آن نمونه مي توان به ارائه خدمات مستمر مشاوره اي در موضوعات مختلف تربيتي، خانوادگي ، حقوقي ، انتظامي و ... ، برگزاري اولين جشنواره استاني فيلم هاي كوتاه پليسي و عكس و پوستر، برگزاري كارگاه مهارت هاي زندگي براي عموم مردم، برگزاري جشنواره رسانه ، نظم و امنيت عمومي ، مشاركت موثر در توليد برنامه هاي متنوع راديويي و تلويزيوني، توليد و انتشار كتابچه هاي آموزشي در گروه هاي سني مختلف كودك، نوجوان و بزرگسالان ، برگزاري جلسات مستمر آموزش همگاني و توسعه تعامل با دستگاه قضايي ، آموزش و پرورش و شهرداري ، فعال كردن رابطان اجتماعي سازمان ها و نهادها، استفاده از ظرفيت سازمان هاي مردم نهاد و بهره گيري از نظرات و پيشنهادات مردمي به سامانه 197 و همچنين تجزيه و تحليل اقدامات و عملكرد پليسي به عنوان گوشه اي از اقدامات انجام شده اشاره كرد.

در سال جديد نيز بر اين باور هستيم كه ناظم و نظم امنيت بايد با اخلاق مداري و رأفت اسلامي خود الگوي نظم و انضباط باشد و اميدواريم بتوانيم با مشاركت مردم ، پشتيباني سازمان ها و دستگاه هاي مسئول در توليد امنيت با تلاش و همت بيشتر به وظايف و ماموريت هاي خطير خود جامه عمل پوشانيم.

سرتيپ بهمن اميري مقدم ، فرمانده انتظامي خراسان رضوي

| نوشته خبر نگار | تاریخ ثبت 1394/01/03 - 21:30 | گروه مقالات | آخرین ویرایش 1394/01/03 - 21:30 | 0 نظر | 3486 بازدید |
0 نظر
آخرین نظر: ندارد
نظر شما
نام
*
رایانامه
*
توضیح
*
 
 
Waiting در حال انجام عملیات...
یادداشت : اخلاق ، قانون و نظم