شاهرود پرس

شاهرود پرس

ارسال پیام مستقیم برای مدیر سایت

در حال انجام عملیات...
info@shahroodpress.com
off

شاهرود پرس: مهندس احمدی در جمع خبرنگاران شاهرود گفت: به دعای خیر مردم تمام پروژه هایی که مدنظر داشتیم را انجام دادیم و یا در حال انجام آن هستیم و به همه آنها اعتقاد داریم و توانایی انجام سایر پروژه ها را هم داریم اما برخی سنگ اندازیها باعث شده است تا نتوان به بعضی اهداف دست یافت .


وی افزود: بعنوان نمونه جلوی پکی از پیمانکاران آنقدر سنگ اندازی شد که همین الان وی را دارند نابود می کنند و کاملا از ادامه کار منصرف شده است اما ما تلاش می کنیم تا وی نابود نشود و باید سوال کرد واقعا این چه فضایی است؟

احمدی با مطرح کردن سوالی مبنی بر اینکه چه کسی باید با این نوع تفکرات مقابله کند؟ گفت: شما خبرنگاران. ما ایستادگی می کنیم و شما کمک کنید. کمک کنید به آنچه که به نوعی در سیستم جا افتاده که در شاهرود نمی شود کار کرد را از بین ببریم و ظرف این دو سال سعی کردیم ثابت کنیم که می شود و این مهم ایستادگی ، مقاومت و ایثار می خواهد. کمک کنید تا بعد از من هر کسی آمد نیاز نباشد با رنج کار کند.

شهردار شاهرود اظهار کرد: مردم شاهرود انسانهای شایسته ای هستند. در جاهای مختلفی کار کردم اما به با محبتی این مردم ندیدم و برای همین همیشه نسبت به آنها احساس شرمندگی دارم.

وی در مورد چرایی انجام نشدن پروژه تقاطع غیر همسطح گفت: به صراحت گفتیم که تجربه و توان انجام این پروژه را داریم و در همان روز اول هم به خواسته مردم گفتیم چشم و گفتیم که برای هفت ماه آینده آنرا انجام می دهیم و مطالعات آن هم انجام شد اما در آخرین مراحل نشد ! دوباره با یک مشاور دیگر کار را شروع کردیم. بار اول هم با مشاور گرید یک کشوری کار را آغاز کردیم و اینبار هم با مشاور گرید یک دیگر. تمام مطالعات هم انجام شده است و منتظر دستور از مبادی ذی ربط هستیم. اعلام می کنیم که دانش فنی، اجرایی و توان مالی اجرای این پروژه را داریم.

احمدی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: کاری که برای اولین بار در شهرداری شاهرود رقم خورد ایجاد دفتر ارتباط با دانشگاه بود که دستاورد آن چندین قرارداد مطالعاتی بود.

شهردار شاهرود در پاسخ به این سوال خبرنگار شاهرود پرس در مورد طول کشیدن رسیدگی به پرونده های کمسیون ماده 5 برای چند ماه و شائبه وجود سنگ اندازی هایی از سوی مرکز نشینان گفت: کمسیون ماده 5 در شروع کار است و بالطبع تا کار روی غلطک بیفتد زمان می برد و بالاخره یکسری هماهنگی ها با مرکز استان در جهت حضور افراد مرتبط وجود دارد و با وجود حجم کار آنها، حضور در کمسیون کار آسانی نیست و امیدوارم که هر چه جلوتر می رویم نظم در تشکیل جلسات کمسیون بیشتر شود و رسیدگی به درخواستهای مردم به طور جدی تر نگاه شود. بالاخره درخواست یک شهروند باید اجابت شود و ما که ادعای تکریم ارباب رجوع را داریم پس نباید پاسخ یک شهروند را به ماهها موکول کنیم. انتظار ما اینست که همین اهتمام جدی که در شهرداری وجود دارد را سایر مسئولین مرتبط با کمسیون ماده 5 در ادامه مسیر به خرج بدهند چرا که با تشکیل منظم جلسات به اهداف مورد نظر در شهر دست می بابیم اما مطمئنم که چنین نیتی برای هر گونه تعمد یا هر گونه بدبینی در این مسیر وجود ندارد.

احمدی گفت: اجرای تله کابین را از همان روزهای اول برای شاهرود تعریف کرده بودیم که مشاوری آمد و مطالعات اولیه را انجام داد و مسیر مناسب را اعلام کرد و امکان پذیری آن را از همه جهات توضیح داد. امیدوارم که این پروژه بزرگ را هم که از طریق سرمایه گذار بخش خصوصی انجام می شود بتوانیم انجام دهیم.

وی تصریح کرد: پروژه ترانوا یا حمل و نقل ریلی در سه فاز تعریف شده است. از میدان آزادی تا ترمینال که روی این هم ایده داریم اما نگرانی ما از اینست که تا پروژه ها قبلیمان به مرحله اجرا نرسیده چگونه می شود روی سایر پروژه ها وقت گذاشت؟ چرا مولفه هایی که شاهرود را از سایر شهرها متمایز می کند و هم برای مردم و هم مسافرین آن حائز اهمیت است استفاده نشود؟

در این نشست خبری که 5 ساعت به طول انجامید مسوولان دوایر مختلف شهرداری به ارائه گزارش های مفصلی از عملکرد دو ساله خود پرداختند.

حواشی جلسه:

  • طولانی شدن جلسه اگر چه باید خبرنگاران را خسته می کرد اما ارائه خوب و استاندارد مدیران شهرداری و استفاده آنها از امکانات مالتی مدیا در این ارائه ها که با پرزنت عملکرد صادقانه و مستدل آنها همراه بود باعث شده که ضریب خستگی در خبرنگاران را بسیار کاهش دهد.
  • نکته جالب توجه اذعان تمامی مدیران شهرداری به جاماندن از فعالیت های شخص شهردار بود که دائما از صبح تا ساعات آخر شب در تلاش است.
  • در پایان مراسم شهردار از تمامی مدیران شهرداری حاضر در جلسه تقدیر کرد اما از روابط عمومی اسمی نبرد که با یادآوری مدیر سایت خبری تحلیلی شاهرود پرس نسبت به این مهم، وی از این بخش هم تقدیر کرد اما خواستار تلاش بیشتر روابط عمومی در ارائه فعالیتها به اصحاب رسانه و مردم شد.

صحبتهای سایر مدیران شهرداری را هم بخوانید:

‍🔻افزایش متراژ پروانه های صادر شده در سال۹۸

مسئول واحد فنی و شهرسازی مدیریت شهری با اشاره به افزایش متراژ پروانه های صادر شده در سال ۹۸، گفت:

در شرایطی که اغلب شهرهای کشور متراژ پروانه های صادره شده در سال ۹۸نسبت به ۹۷کاهش پیدا کرده است در شاهرود شاهد افزایش این آمار بوده ایم.

 

🔻المان زبان گویای فرهنگ هر جامعه است

سرپرست واحد زیبا سازی شهرداری شاهرود با اشاره به اینکه المان زبان گویای فرهنگ هر جامعه است، گفت:المانها شهری در تبیین مفاهیم جامعه نقش بسزایی دارند.

 

‍🔻۲۰۰تخریب، رفع خطر و تملک حاصل تلاش دو ساله شهرداری شاهرود

رئیس اداره حقوقی و املاک شهرداری شاهرود با اشاره به اینکه بازگشایی معابر و رفع خطر از املاک فرسوده سطح شهر از جمله اقدامات  زیر بنایی مدیریت شهری شاهرود بوده است، گفت: بالغ بر ۵هزارو پانصد متر مربع بازگشایی معابر حاصل تلاش نیروهای مدیریت شهری در این دو سال بوده است.

🔻۴۰۰کیلومتر سیستم آب و خام حاصل تلاش ۲ ساله نیروهای شهرداری

سرپرست سازمان سیما و منظر و فضای سبز شهرداری شاهرود با اشاره به اینکه ایجاد طراوت محیط شهری از اولویت های این سازمان در شهر به شمار می رود، گفت: تحقیق، مطالعه و اجرای سیستم های آبیاری تحت فشار و توسعه شبکه آب خام به میزان ۴۰۰کیلومتر لوله اصلی و احداث ۱۳/۸۰۰کیلومترلوله های فرعی و قطره ایی و دیگر سیستم های نوین آبیاری در شهر اجرایی شده است.

🔗مسعود عشقوی با بیان اینکه خرید و کشت میلیونها بوته گل در چهار فصل با رویکرد طراحی مدرن و زیبا در سطح شهر انجام شده است، افزود: برداشت لایه های اضافه خاک و تعویض خاکهای آلوده به میزان ۴۹۰ هزار متر مربع در سطح شهر بوده است

 

🔻احداث یازده کیلومتر کانال هدایت آبهای سطحی در شاهرود انجام شد

مشاور عمرانی مدیریت شهری شاهرود با اشاره به اینکه عملیات آسفالت ۶۳۰هزار متر مربع،اجرای پازل فرش ۲۰هزار متر مربع، ۷۷کیلومتر جدولکاری، ۱۰۰هزار متر مربع معادل ده هکتار احداث پارک و بوستان،واحداث۴میدان در سطح شهر، ۱۷۰هزار متر مربع رنگ آمیزی جداول، اجرای رنگ آمیز سرعت گیرها، نقوش کف خیابان و خط کشی های ترافیکی۳۵۰۰ متر مربع،خط کشی ترافیکی با رنگ گرم و سرد۱۳۰کیلومتر، اصلاح تابلو و علائم راهنمایی و رانندگی۶۵۰مورد، نصب بیش از ۱۵۰۰پایه روشنایی،۴۵۰۰عددپرژکتور، ۵۵۰پرژکتور دیتا و ... حاصل تلاش شبانه روزی نیروهای حوزه عمران در دو سال بوده است، گفت: احداث یازده کیلومتر کانال هدایت آبهای سطحی  در شاهرود در مدت دو سال انجام شده است.

 

🔻طرح جامع مدیریت پسماند شهرستان شاهرود تهیه شد

سرپرست حوزه معاونت خدمات شهری و سرپرست کمیته ورزش شهرداری شاهرود با اشاره به اینکه خدمات شهری به عنوان ابزار مدیریت شهری و عامل اصلی تداوم حیات شهری است که بدون آن شهروندان از فعالیت باز می ماند، گفت: طرح جامع مدیریت پسماند مدیریت شهری با هدف بهبود و ارتقاع وضعیت موجود در مدیریت پسماند تهیه شد.

🔗امیر عرب اسماعیلی با بیان اینکه ورزش،مولفه ای موثر در ارتقای بهره وری نیروی انسانی در شهر است، افزود: در راستای توسعه ورزش همگانی قسمتهایی از پارکها به زمین های ورزشی رایگان و قابل دسترس برای عموم شهروندان قرار   گرفته است

 

‍ 🔻سرمایه گذاری گامی بلند در توسعه پروژه های شهری

سرپرست سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی مدیریت شهری با اشاره به اینکه یکی از مهمترین اهداف این اداره تسهیل روند جذب سرمایه گذار  و در نهایت مشارکت و سرمایه گذاری توسط بخش خصوصی است، گفت: ۷پروژه سرمایه گذاری کافی شاپ شهرداری ناحیه ۲، تلویزیون شهری، شهر بازی، رستوران و کافی شاب بلوار، رستوران و کمپ الغدیر، گلستان باغ گل محمدی و پارکینگ طبقانی در کمیته سرمایه گذاری مصوب و در حال اقدامات قانونی آن است

| نوشته خبر نگار | تاریخ ثبت 1398/08/23 - 12:45 | گروه خبر | آخرین ویرایش 1398/08/23 - 12:45 | 0 نظر |
نظر
آخرین نظر:
نظر شما
نام
*
رایانامه
*
توضیح
*
 
 
در حال انجام عملیات...
✅ شهردار شاهرود: در جاهای مختلفی کار کردم اما مردم بامحبت و شایسته ای مثل شاهرودی ها ندیدم/ بعضی سنگ اندازیها مانع انجام کارها می شود + حواشی

پربازدیدترین‌ها


اخبار کشوری

آخرین اخبار


آخرین نظرها

هادی
عالی بود
توسط: هادی  1398/12/23 - 06:59

پربحث‌ترین‌ها

مصاحبه اختصاصی شاهرود پرس با عضو تیم ملی بدمینتون

✅ تک درنای سیبری به تالاب فریدونکنار رسید

✅ نامه یک کودک‌ زلزله‌زده به تکنسین‌های اورژانس + عکس

✅ گردهمایی دوست‌داران حافظ در شاهرود

✅ مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود نماینده کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی در استان سمنان شد

✅ استرس 10 روزه مسافران روسیه/ همه احتمالات درخصوص همگروه‌های ایران در جام جهانی

✅ چگونه می‌توان نام مذهبی را تغییر داد؟

✅ با حکم رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان منصوب شد

✅ فلوشیپ جراحی شانه عنوان کرد: سندرم گیرکردن شانه یکی از شایع‌ترین مشکلات ارتوپدی است

✅ تحقیق و تفحص از مسکن مهر تحویل هیأت رئیسه شد

✅ توضیحات خباز درباره نصب کاشی ماندگار بر سردر منزل پدری روحانی

✅ شهردار شاهرود گفت: ايده پردازي و جديت زمينه توسعه را فراهم خواهد كرد

✅ معاون امور اجتماعی وزارت بهداشت خبر داد: 350 هزار ایرانی به سرطان مبتلا هستند

✅ رئیس پلیس پایتخت خبر داد برخورد با قلیان سراهای غیرمجاز در تهران

✅ خبر جدید از سربازی

✅ ساخت مقبره شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود در مراحل پایانی

✅ قلیان جرم است یا وسیله ارتباطی؟!

✅ ششم آذر تعطیل رسمی است؟

گفتگوی اختصاصی پگاه کامرانی دارنده مدال جهانی بدمینتون با شاهرود پرس:

✅ گفتگوی اختصاصی پگاه کامرانی دارنده مدال جهانی بدمینتون با شاهرود پرس:

✅ مازندران و گلستان «یکشنبه» بارانی می‌شوند

✅ از خدمات‌رسانی شهرداری تهران در مرز شلمچه؛ فعالیت شبانه‌روزی 150 خادم‌الحسین برای نظافت مسیرمرز شلمچه/ فضاسازی برای اسکان شبانه 1700 نفر

✅ خداداد عزیزی : متقاضیان خرید استقلال و پرسپولیس دیوانه بودند/ استاد کلاه‌گذاشتن سرAFC هستیم

✅ کشف محموله هروئین با بوی ماهی

✅ رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود: دانشگاه آزاد اسلامی را بازوی بهداشت و درمان می‌دانیم

✅ ‎رئیس انجمن علمی راینولوژی ایران: خون دماغ را جدی بگیرید

✅ کاهش ۱.۲ درصدی تلفات رانندگی در ۶ ماهه ۱۳۹۶

✅ تصویر ۳قلاده یوزپلنگ در پارک ملی توران شاهرود ثبت شد

✅ دستگیری ۵ نفر و کشف ۱۰۰ کیلوگرم تریاک در اتوبوس

✅ چند نکته درباره جنجال این روزهای سلبریتی‌ها/ از گربه مرده بازیگر زن تا حرف‌هایی که کریمی به کوروش نسبت داد

✅ سرویس تاکسی پرنده سال آینده راه‌اندازی می‌شود

✅ یک مدیر مسوول خبرداد: جنگل ابر برای دومین بار در این هفته آتش گرفت/ آتش‌سوزی از شب گذشته آغاز و هنوز مهار نشده است

✅ نجار خبر داد: برگزاری مانور سراسری زلزله ۸ آذر در مدارس کشور

✅ سال آینده دوره پیش‌دانشگاهی حذف می‌شود/سال آینده پایه دوازدهم با 900 هزار دانش‌آموز مستقر می‌شود

✅ رشد 4.6 درصدی قیمت هفتگی نفت؛ تعبیر رویای 60 دلاری طلای سیاه

✅ انرژی‌های نو، باید در ایران جان بگیرند/ آلمان‌ها پیش‌قدم انتقال دانش

✅ دستگیری دو نفر در خصوص کودک آزاری در سمنان

✅ مدرس دانشگاه تهران: یک سوم مردم تهران در شبانه روز به کمردرد دچار هستند

✅ دربی استقلال و پرسپولیس چه جایگاهی در جهان دارد؟/ جدال سرخابی‌ها در رده اول آسیا

✅ دربی 85 نگاهی به گلزنان سرخابی در تاریخ 49 دربی ؛ مرحوم ایرانپاک و کلانی عامل برتری پرسپولیس بر استقلال