ارسال پیام مستقیم برای مدیر سایت

Waiting در حال انجام عملیات...
info@shahroodpress.com
off

عضویت سریع در خبرنامه

Waiting در حال انجام عملیات...

شاهرود پرس

Shahrood Press

شاهرود پرس

شاهرود پرس: رئیس دانشگاه آزاد کشور گفت: دانشجویانی که در مقطع کارشناسی ازدواج می‌کنند به طور کامل از دادن شهریه ترمی که در آن قرار دارند معاف می‌شوند.


دکتر محمد مهدی طهرانچی درباره خبرهای خوش دانشگاه آزاد به جامعه دانشگاهی به مناسبت روز دانشجو اظهار کرد: ما این قول را می‌دهیم که با ارائه خدمات بیشتر، علمی کردن دانشگاه و برآورده کردن خواسته‌های مطلوب دانشجویان، هر سال ۱۶ آذر خدماتی که در طول یک سال ارائه داده‌ایم را اعلام کنیم.

وی افزود: برای شروع، اولین خبر خوب برای دانشجویانی است که در طول تحصیل ازدواج می‌کنند؛ ما بایستی یک هدیه گران‌بها به آنان بدهیم. اگر این دانشجویان در مقطع کارشناسی باشند به طور کامل از دادن شهریه ترمی که در آن قرار دارند معاف می‌شوند.

طهرانچی ادامه داد: دانشجویان دانشگاه آزاد که ازدواج کنند اگر در مقطع تحصیلات تکمیلی باشند تا ۵۰ درصد به شهریه‌شان تخفیف خواهد خورد؛ همچنین نکته مهم دیگر آن است که بتوانیم ارتباط حداکثری با دانشجویان در بحث ارائه خدمات داشته‌باشیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به پیام‌رسان رسمی دانشگاه آزاد تصریح کرد: از پیام‌رسان دانشگاه که تمامی فعالیت‌های ما را بررسی می‌کند فردا رونمایی خواهد شد که پل ارتباطی میان دانشجویان و نظام اداری دانشگاه آزاد خواهد بود.

وی درباره توسعه خوابگاه‌‌های متأهلی گفت: توسعه این خوابگاه‌ها یکی از برنامه‌های مهم ماست؛ سن ازدواج در کشور حدود دو سال افزایش پیدا کرده است و ۵۰ درصد جوانان در دانشگاه‌ها حضور دارند؛ متاسفانه در یک سال گذشته صرفا به خوابگاه‌های مجردی توجه داشته‌ایم که این موضوع به خودی خود باعث افزایش سن ازدواج شده است.

طهرانچی اذعان کرد: طبق رویکرد جدیدی که در نظر گرفته‌ایم، به کلیه واحدها برای گسترش خوابگاه‌های متاهلی دستور داده ایم چون در بسیاری از شهرهای کشور دانشجوی بومی وجود دارد و به همین دلیل نیازی به خوابگاه‌های مجردی نیست؛ اصل این است که فضا را برای درس خواندن همراه با خانواده برای دانشجویان فراهم کنیم.

منبع: ایسکانیوز

| نوشته خبر نگار | تاریخ ثبت 1397/09/17 - 07:43 | گروه خبر | آخرین ویرایش 1397/09/17 - 07:43 | 0 نظر | 707 بازدید |
0 نظر
آخرین نظر: ندارد
نظر شما
نام
*
رایانامه
*
توضیح
*
 
 
Waiting در حال انجام عملیات...
✅ رئیس دانشگاه آزاد کشور خطاب به دانشجویان: ازدواج کنید از شهریه معاف می شوید