ارسال پیام مستقیم برای مدیر سایت

Waiting در حال انجام عملیات...
info@shahroodpress.com
off

عضویت سریع در خبرنامه

Waiting در حال انجام عملیات...

شاهرود پرس

Shahrood Press

شاهرود پرس

شاهرود پرس: دبیر ستاد توسعه فناوری نانو با بیان این که تاکنون به بیش از ۴۰ کشور محصولات نانو صادر شده است، گفت: «چندین کشور دیگر برای صادرات محصولات نانو را هدف قرار داده‌ایم».


دکتر سعید سرکار در خصوص تولید کالای ایرانی و رواج استفاده از محصولات ایرانی در سایر کشورها گفت: «اگر بخواهیم اقتصاد کشورمان را شکوفا کنیم باید بتوانیم محصولات ارتقا یافته را تولید کنیم».

وی با تاکید بر این که بعد از تولید محصولات ارتقاء یافته ضروری است برای صادرات آن برنامه‌ریزی کنیم، خاطر نشان کرد: «در زمینه محصولات نانو، تولید و صادرات آن هم باید همین رویه را در پیش بگیریم».

دبیر ستاد توسعه فناوری نانو با اشاره به تعداد کشورهای هدف محصولات ایرانی در حوزه نانو گفت: «ما تاکنون موفق شدیم به بیش از ۴۰ کشور دنیا محصولات نانو را صادر کنیم؛ می‌توان گفت جغرافیای صادرات خوب است و تلاش بر این است که از نظر کمیت صادرات، رشد چشمگیری داشته باشیم».

وی با تاکید بر این که تمرکز ما در سال گذشته صادرات محصولات نانویی بوده است، بیان کرد: «در حال حاضر اعتماد سازی خوبی شده و این می‌تواند برای توزیع کالا و فروش تکنولوژی موثر واقع شود».

سرکار با بیان این که همچنین چند کشور پر جمعیت را هدف قرار داده‌ایم تا به اهدافمان دست بیابیم، افزود: «اندونزی، هند، روسیه، برزیل از جمله کشورهای هدف برای صادرات محصولات در حوزه نانو هستند».

وی تاکید کرد: «برای صادرات محصولات و کالای ایرانی در حوزه نانو باید سیاستگذاران در بخش دولتی همراهی کنند تا بتوانیم به هدفمان برسیم».

| نوشته خبر نگار | تاریخ ثبت 1397/01/27 - 12:28 | گروه اخبار کشوری | آخرین ویرایش 1397/01/27 - 12:28 | 0 نظر | 917 بازدید |
0 نظر
آخرین نظر: ندارد
نظر شما
نام
*
رایانامه
*
توضیح
*
 
 
Waiting در حال انجام عملیات...
✅ ۴ کشور جدید هدف صادرات محصولات نانوی ایرانی
DonotUseItOnCenteralOfPage1